O nas

LKKG

LKKG istnieje od 2008 roku, swoją działalność precyzuje na popularyzowaniu aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Poprzez regularne zajęcia sportowe w sekcjach kolarskich olimpijskich, cross country(XC) oraz Bmx racing (widowiskowych, dynamicznych wyścigów na specjalnych torach).

 

Klub może pochwalić się sukcesami trenerskimi jak i organizatorskimi. Ogromny sukces stanowi obecność Naszych zawodników w  kadrze narodowej bmx racing. Nasi zawodnicy wielokrotnie stawali na najwyższych stopniach podium Mistrzostw Polski Bmx Racing.

 

Klub ma ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu imprez sportowych, takich jak festiwal rowerowy na lubelskim Globusie, oraz wyścigi Bmx na lubelskim Bike Parku, oraz pumptrack z liczną obsadą krajową i medialnym przekazem ogólnopolskim.

 

Od 2010 roku mocno związani jesteśmy z obiektem bike park lublin przy ulicy janowskiej w lublinie. Tam znajduje się profesjonalny tor do olimpijskiej dyscypliny bmx racing, oraz pumtrack. Głównie ta infrastruktura pozwala nam prawidłowo kształtować technikę jazdy naszych podopiecznych.

Masz jakieś pytania? Chętnie odpowiemy 😉

Wykwalifikowani trenerzy

Nasi trenerzy nieustanie poprawiają swoją wiedzę merytoryczną i praktyczną związaną ze szkoleniem dzieci i młodzieży

Kursy instruktorskie

Klub współpracuje z Polskim Związkiem Kolarskim i deleguje trenerów na specjalistyczne zajęcia.

Współpraca z innymi klubami

Nasi trenerzy uczestniczą w wymianach między klubami na, których mogą doskonalić swoje umiejętności i wymieniać doświadczenia z najlepszymi instruktorami w kraju.

Co możemy zaproponować klubowiczom?

Każdy z Nas jest inny ma inne predyspozycje, każdy znajdzie miejsce  w naszych szeregach

Fun

Dobra zabawa, poparta nauką techniki jazdy na rowerze, wycieczki rowerowe, nastawienie do sportu w czysto rekreacyjne formie.

Amator

Amatorskie podejście do kolarstwa, szkolenie techniki jazdy z elementami sprawdzianów, zawodów. Z naciskiem na polepszenie wydolności fizycznej, systematyczności do treningów, samodyscypliny.

Pro

Profesjonalne prowadzenie zawodnika, indywidualne plany trenigowe, startowe.

Zawody

Cyklicznie realizujemy zawody rangi ogólnopolskiej. Wyścigi MTB, BMX Racing, Pumptrack.

 

W przeszłości przeprowadzaliśmy Puchary Polski MTB, Festiwale rowerowe, wyścigi rodzinne na lubelskim globusie,  Mistrzostwa Polski BMX Racing, Puchary Polski, oraz Dual Pumptrack Challange.